Ogrodzenia Panelowe

Ogrodzenia panelowe to obecnie najbardziej popularne ogrodzenia!

Są skuteczne, tanie i szybkie w montażu!

Czym są ogrodzenia panelowe?

Ogrodzenia panelowe są prostym i tanim sposobem grodzenia terenu. Przez prostotę konstrukcji i szybkie tempo montażu można je zastosować na działkach, posesjach prywatnych, dużych terenach firmowych, terenach rekreacyjnych, lub do innych wygrodzeń! Tanie ogrodzenia panelowe charakteryzują dużą wytrzymałością na czynniki mechaniczne, atmosferyczne, nienaganną estetyką i funkcjonalnością. Wykonane są z drutu o różnej grubości. Wyróżniamy ogrodzenia 2D oraz 3D

Ogrodzenia panelowe 2D czy 3D ?

Ogrodzenia 3d

Ogrodzenia 2d

Ogrodzenia 3d to ogrodzenie przetłaczane wykonane z drutu. Charakteryzują je dwa, trzy lub cztery przetoczenia w zależności od wysokości przęsła. Wykonane są z drutu o grubości 4mm lub 5mm.

Ogrodzenia 2D wykonane są z prostego drutu o różnej grubości. Charakterystyczna dla tego modelu jest prosta forma i duża wytrzymałość. Najlepsze ogrodzenia 2D na rynku spzredaje firma LEGI, której produkty posiadamy w ofercie! (LINK DO OGRODZENIA LEGI) Jeżeli chcesz mieć “wieczne” ogrodzenie panelowe w innej formie niż sąsiedzi, to LEGI, jest właśnie dla Ciebie!

Wymiary ogrodzeń panelowych 3D

Dostępne kolory

Podmurówka - czym jest i czy warto ją stosować?

Podmurówka to rodzaj prefabrykowanego muru znajdującego się pod ogrodzeniem. W ofercie posiadamy podmurówki o wysokości 20 i 25 cm. Montowane są na metalowych uchwytach lub betonowym prefabrykacie. 

Ich zastosowanie ma głównie charakter estetyczny, jednak ich użycie podnosi znacząco koszt materiałów jak i samego montażu ogrodzenia. Warto zastanowić się, czy to rozwiązanie dla Ciebie! 

 

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego ogrodzenia? Skontaktuj się z nami

796-723-555
692-249-957